Ľudia v JKBOZ

Peter Kukučka

Bezpečnostný technik / Technik požiarnej ochrany
p.kukucka@jkboz.sk
BIO

K bezpečnosti ma priviedol samotný život. Pôvodne som vyštudoval elektrotechniku v Detve a bezpečnosť som začal vnímať popri pracovnej kariére. Ešte za socializmu som pracoval v kontrolnom orgáne bezpečnosti práce, kde som sa musel ponoriť do legislatívy a ostatných predpisov bezpečnosti. Stal som sa bezpečnostným technikom, technikom požiarnej ochrany a odborníkom v oblasti civilnej ochrany. Pracoval som v sociálnej poisťovni, kde som sa naučil problematiku pracovných úrazov a naberal skúsenosti týkajúce sa bezpečnosti.

Tieto skúsenosti som následne využíval vo firmách s rôznym zameraním. Svoje poslanie bezpečnostného technika som preniesol na svojho syna, ktorý prišiel s nápadom založiť spoločnosť JKBOZ s.r.o. Stal som sa tak spoluzakladateľom spoločnosti JKBOZ s.r.o..

Už niekoľko rokov odchádzam do dôchodku, ale neustála potreba vzdelávať sa, odovzdávať skúsenosti a stretávať sa s ľuďmi ma nepustia oddychovať. Najväčším potešením je pre mňa odovzdávať celoživotné skúsenosti mladším kolegom a dohliadať na bezpečnosť u našich klientov. O to aby som stíhal krok s mladou generáciou a prispôsoboval sa moderným technológiám sa starajú moji siedmi vnuci.

Fyzickú kondíciu si udržujem športovaním, najčastejšie obľubujem bicykel, prechádzky alebo bežky v zime. 

Moje články

Zatiaľ tu nemám žiadne články

Služby

Ponúkame široké spektrum služieb v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci a ochrany pred požiarmi.

Produkty

Ponúkame kvalitné výrobky od renomovaných výrobcov v oblasti protipožiarnej ochrany a bezpečnosti pri práci.