Aktuality
29.11.2023

Vitajte na Blogu JKBOZ - Začiatok novej kapitoly

JKBOZ znamená pre mňa – ako jej zakladateľa – miesto, kde zamestnancom našich klientov dávame pocit, že ich bezpečnosť je pre nás záväzkom.“

Ako to Všetko Začalo?

Na začiatok mi dovoľte predstaviť vám spoločnosť, ktorá v názve nesie moje iniciály. K bezpečnosti pri práci ma priviedol môj otec – zakladajúci partner. Potreba neustáleho spoznávania oblasti bezpečnosti pri práci a vytrvalosť  spolu s  obrovským nadšením ma v roku 2008 priviedli k impulzu založiť spoločnosť JKBOZ. Naše pôsobenie sa postupne rozšírilo na celé územie Slovenskej a Českej republiky.

Záväzok Kvality a Bezpečnosti

Už viac ako 15 rokov si udržujeme stabilnú pozíciu na trhu, kvalitne vykonanou prácou, vhodným technickým zázemím a kvalifikovanými ľudskými zdrojmi. Naším záväzkom do budúcnosti je naďalej udržiavať tento trend a zároveň zavádzať inovácie v oblasti výchovy a vzdelávania. Týmto spôsobom vás budeme naďalej sprevádzať celým spoločným procesom ochrany života a zdravia vašich zamestnancov.

Záväzok budovania kultúry bezpečnosti udržujeme aj v našej spoločnosti. O tom, že to robíme správne svedčí aj fakt, že naši zamestnanci pracujú v ,,Bezpečnom podniku“. Toto ocenenie udelené Ministerstvom práce, sociálnych vecí a rodiny je ocenením práce celého tímu JKBOZ. 

Všetky činnosti, ktoré vykonávame sú vždy v súlade s našim mottom:

,, robíme všetko pre vašu bezpečnosť“.

Nový Bezpečný Priestor

Aby sme sa mohli ešte lepšie podeliť o naše dlhoročné skúsenosti a poznatky, rozhodli sme sa spolu s novou vizuálnou identitou pripraviť kanál, na ktorom k vám budeme ešte bližšie.

Preto vám s radosťou predstavujem náš blog, kde sa s vami podelíme o novinky, inovácie a príbehy, ktoré nás formujú ako spoločnosť. Na tvorbu nášho blogu sme pozvali našich zamestnancov, odborníkov v bezpečnosti a taktiež vás, našich verných zákazníkov.

Čo Môžete Nájsť na Našom Blogu?

Zo zákulisia našej práce:

Odkryjeme vám naše hodnoty a filozofiu, ktorá nás ako spoločnosť inšpiruje a formuje. Tím, ktorý stojí za každým úspechom našej spoločnosti, je totižto viac než len obyčajnou skupinou ľudí. Sú to jednotlivci, ktorí spojili svoje odborné schopnosti a nadšenie pre bezpečnosť práce, aby neustále chránili životy a zdravie zamestnancov.

Inovácie a trendy:

Bezpečnosť práce nie je statická - stále sa vyvíja, prináša nové technológie a postupy, ktoré menia spôsob, akými chránime zamestnancov.  Buďte na čele vývoja v oblasti bezpečnosti pri práci a ochrany pred požiarmi. Budeme vás informovať o najnovších trendoch a inováciách, ktoré nám umožňujú posúvať sa vpred, aby sme boli vždy krok pred výzvami a nebezpečenstvom.

Praktické rady a triky:

Naša dlhoročná prax je založená na skúsenostiach a poznatkoch nášho tímu. Radi sa s nimi podelíme a ukážeme vám konkrétne postupy, rady a triky, ktoré vám ušetria čas a energiu. Spolu sa pozrieme na rôzne témy týkajúce sa bezpečnej práce a vysvetlíme si dôležitosť dodržiavania bezpečnostných zásad pre bezpečné správanie na pracovisku.

Zapojte sa do Konverzácie

Blog nie je len o nás, ale hlavne o vás.  Komentujte naše príspevky, zdieľajte svoje názory a otázky. Vaše myšlienky sú pre nás dôležité a preto chceme vytvoriť priestor, kde môžeme spoločne rásť.

Pripravte sa spolu s nami na vzrušujúcu a náučnú cestu bezpečnosťou. Čítajte, zdieľajte a nezabudnite sledovať náš blog, aby vám nič neuniklo.

Ďakujeme, že ste s nami na začiatku tejto novej kapitoly!